LKS Zjednoczeni Bełchatów 2:3 LKS Astoria Szczerców
LUKS Czartoria Ręczno 3:4 UKS Mechanik Radomsko

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Logowanie

Aktualności

Porażka w Przedborzu

• autor: vivin777, 2014-05-02 21:36

Kolejny mecz w tym sezonie przegrali juniorzy starsi Omegi. Tym razem lepsza od nas okazała się drużyna Pilicy Przedbórz. Nieporadność naszych obrońców w polu karnym bezlitośnie wykorzystywali przeciwnicy i już w 20 minucie było 2:0 dla gospodarzy. W 30 minucie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego od tego momentu nasi zawodnicy zaczęli troszeczkę lepiej rozgrywać piłkę. Efektem tego była zdobyta bramka przez Dawida Sobocińskiego. Po przerwie zarysowała się lekka przewaga naszego zespołu, niestety dramatycznie słaba gra obrony doprowadziła do straty kolejnych dwóch bramek. Dopiero w ostatnich pięciu minutach udało nam się strzelić dwie bramki. Ponownie do bramki, po indywidualnej akcji, trafił Dawid Sobociński. Bramka Krystiana Kulczyńskiego dawała nadzieję na remis, jednak w doliczonych minutach nie udało się nam  strzelić kolejnej bramki i Pilica Przedbórz odegrała się za jesienna porażkę 5:4.