LKS OMEGA Kleszczów - strona nieoficjalna

Pogoda

Omega - Paradyż 0:3

• autor: vivin777, 2013-09-15 15:05

Drugiej porażki z rzędu doznali juniorzy starsi Omegi.

W niedzielę kleszczowianie przegrali 0:3 z KS Paradyż.

Omega wyszła na mecz z nastawieniem rozegrania lepszego spotkania, niż w Ostrowie ze Spartą. Gospodarze starali się rozgrywać piłkę od obronny unikając długich podań na rosłych obrońców gości. Jednak próby rozegrania ataku pozycyjnego kończyły się najczęściej na 25 metrze przed bramką Paradyża. Goście nastawili się na grę z kontry i bardzo szybko po odbiorze piłki jednym długim celnym podaniem uruchamiali swoich napastników. W 27 minucie po jednej z takich kontr nie zdążyli z powrotem nasi obrońcy i dośrodkowaną piłkę z lewej strony napastnik gości wepchną brzuchem do bramki. Goście po podobnych akcjach mogli podwyższyć wynik, jednak dobra postawa naszego bramkarza pozwoliła nam schodzić na przerwę tylko z jedną straconą bramką. Omega w pierwszej połowie stworzyła sobie kilka sytuacji podbramkowych jednak brakowało zdecydowanego wykończenia tych akcji.

Druga połowa zaczęła się od koszmarnych błędów w naszym polu karnym, w 46 i 50 minucie straciliśmy bramki. W obydwóch sytuacjach zabrakło dobrej komunikacji między obrońcami i bramkarzem, a każde nasze nieporozumienie sprytnie wykorzystywali przeciwnicy. Szybko stracone  dwie bramki na początku drugiej połowy praktycznie ustawiły dalszą część spotkania. Przeciwnik zaczął więcej grać piłką, a nasze próby konstruowania akcji były nieskuteczne.

W przekroju całego spotkania popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych. Na tle przeciwnika, który grał bardzo pewnie w obronie, widać było, że jeszcze dużo pracy przed nami, aby móc grać na zero w tyłach.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.